fbpx

Aikido

Aikido Sanatının Dünyandaki en büyük Üstadı 8.Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan tarafından bizzat onaylanan ve belgelendirilen Halis Duran,  Tokyo’daki Aikikai Foundation Aikido World Headquarters’dan {Dünya Aikido Merkezi Hombu Dojo} 2015 yılında ve TWF Aikido Federasyonu tarafından 2014 yılında  Resmi olarak kabul görülerek 5.Dan ve 4.Kademe Usta Eğitmen derecesine yükseltilmiştir.

1991 yılında Aikido’ya başladığı Kadıköy Bahariye’de bulunan Camadan Spor Salonunda 6. Dan İhsan ÖZGÜN Hoca ile eğitimine başlamış, 20 yıla aşkın bizzat yanında çalışmıştır.

2009 yılından itibaren eğitimine dünyanın en büyük üstadı 8. Dan Yoshimitsu YAMADA Shihan ile bizzat çalışmaya başlamıştır. 46’den fazla Dünya seminerine katılmış, katılmaya devam etmektedir.


Halis Duran, 1991 yılında başladığı Aikido Sanatındaki kariyerine kurucusu olduğu Uluslararası Aikido Akademi Platformu çatısı altında kendi yetiştirdiği profesyonel ekibi ile Dünya çapındaki çalışmalarına devam etmektedir.

Kurucusu olduğu Uluslararası Aikido Akademi Platformu Dünya’nın sayılı okulları arasında RESMİ olarak yer almaktadır.
Uluslararasi Aikido Akademi Platformu ülkesini ve dünyayı tanıyan, farklı görüş ve çalışmalarda yer alan,
saygı duyan, bakış açısı gelişmiş, yenilikçi fikirlere açık, değerlerin yolundan ayrılmadan üretebilen, donanımlı ve çok yönlü öğrenciler ve eğitimciler yetiştirmek, gelişmelerini ve bilgilerini yaymak, bu alanlarda insanlığın
yararına  sevgi ve saygı çercevesinde çalışmalar yürütmektir.

Uluslararası Aikido Akademi Platformu olarak vizyonumuz;  eğitim-öğretimde başarısının sırrı “ÇALIŞMAK” ilkesinden taviz vermeden topluma hizmette mükemmele ulaşmış
Uluslararası değerlere sahip olmaktır.  Gerek yurt dışı ve yurt içindeki bir çok seminerlere katılarak bilgilerini, çalışmanın esas olduğunu hiçbir zaman unutmadan yolumuza Aikido’nun Temel Prensiplerinden ve Özünden kopmadan devam etmekteyiz.

Yardım için şimdi Sohbet et
Lütfen sohbete başlamak için önce gizlilik politikamızı kabul edin.